Читайте нас в соціальних мережах

У Тернополі в День піхоти відзначили інструкторів центру нацспротиву, які пройшли війну (фото)

Понеділок, 11 травня 2026 11:44
У День піхоти Збройних Сил України в Тернополі відзначили інструкторів Тернопільського обласного центру підготовки громадян до національного спротиву, які мають бойовий досвід та сьогодні займаються підготовкою цивільного населення.

Почесні нагрудні знаки від Тернопільської обласної ради «За проявлену мужність у виконанні службових обов’язків та незламність у захисті державного суверенітету» їм вручив перший заступник голови Тернопільської обласної ради Володимир Болєщук.

У центрі наголошують: кожен із інструкторів пройшов реальні бойові випробування і знає справжню ціну рішень, витримки та боротьби не з теорії, а з власного досвіду. Сьогодні ці знання вони передають слухачам під час навчань, готуючи цивільних до дій у кризових ситуаціях, самооборони та захисту своїх рідних.

У центрі зазначають, що така відзнака — це не лише особисте визнання кожного інструктора, а й висока оцінка роботи всього колективу, який щодня працює над посиленням готовності суспільства до сучасних викликів.


ОСТАННІ НОВИНИ

Додати коментар




ЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ