В обласному штабі «Українського об’єднання патріотів – УКРОП» кажуть, що нашій державі
зараз, як ніколи, потрібна згуртованість, адже лише так народ буде справді сильним. Саме тому УКРОП об’єднав усіх патріотично налаштованих громадян незалежно від національності, мови, віросповідання та роду занять. А, як відомо, ніщо не єднає людей краще, ніж музика.
«У рамках туру в більш як 40 великих та малих містах України пройдуть концерти відомих вітчизняних виконавців, аби завдяки музиці – об’єднати всіх патріотів України. Хедлайнером
свята у Тернополі став гурт «Друга ріка». Однак все ж ключовим моментом було представлення кандидатів у депутати до місцевих рад від УКРОПу. Таким чином ми хочемо показати, що відкриті перед громадські та будемо працювати спільно, заради добробуту нашого міста та області» - розповів керівник обласного виборчого штабу «Українського об’єднання патріотів – УКРОП» та кандидат у депутати до міської ради по округу № 33 Андрій Цибульський.
Загалом підтримати «укропівців» на Театральний майдан прийшли тисячі тернополян. Вони також переконані, що сильна та незалежна країна можлива тільки тоді, коли згуртованим та сильним буде її народ. Однак ніщо не єднає краще за музику, яка є універсальною мовою світу.
http://ternopoliany.te.ua/zhittya/10401-do-ternopolia-pryikhaly-vidomi-hurty-aby-pidtrymaty-ukropivtsiv-fotoreportazh#sigProId10036188aa