"Всі 55 громад Тернопільщини закінчили опалювальний сезон 2024/2025. Таке рішення було прийняте виконавчими комітетами місцевих рад, враховуючи сприятливі кліматичні умови та стабільне підвищення середньодобових температур. Попри наявність заборгованості серед споживачів, протягом усього опалювального періоду забезпечувалася стійка та безаварійна робота об’єктів теплопостачання. Це стало можливим завдяки злагодженій роботі комунальних служб та відповідальному ставленню до енергоресурсів", -зазначили у ТОВА.
На Тернопільщині усі громади остаточно завершили опалювальний сезон
Неділя, 20 квітня 2025 16:00
ОСТАННІ НОВИНИ
- 13:00 В день чудотворної ікони Божої Матері Тернопільської Митрополит Епіфаній відслужив спільну молитву (відео)
- 12:00 В Чернівецькій області обвалився міст разом із дітьми (відео)
- 11:00 Зі Збаразької виправної колонії — у військо: 22 жінок підписали контракти із ЗСУ
- 10:00 Похорон протоієрея Івана Мазурчука відбудеться в понеділок
- 9:01 Митрополит Епіфаній разом із очільником ОВА відвідали поранених воїнів у лікарні на Тернопільщині (фото)
- 20:20 В неділю Митрополит Епіфаній очолить святкову літургію у Надставній церкві
- 18:45 У Польщі заарештували генерал-полковника з Тернопільщини Володимира Бедриківського, якого раніше підозрювали в шпигунстві на користь рф
- 16:00 Внаслідок важкої хвороби померла учениця 6-го класу Тернопільської ЗОШ №14
- 15:15 «У моїй любові»: тернополянка Ольга Петришина презентувала збірку віршів на фестивалі в Мілані (фото)
- 14:17 Контузія і струс мозку: на фронті поранили екснардепа Олега Тягнибока


