Ідея створення Good Mood Coffee виникла випадково. За словами власниці, на відміну від рідного Харкова, у Тернополі всі заклади зосереджені в центрі, що не завжди зручно для місцевих жителів.
«Спочатку жартували, що відкриємо власну кав’ярню, аби пити каву недалеко від дому, а потім вирішили втілити цю ідею в життя», – каже Анна.
Найскладнішим етапом у створенні власної справи був пошук робочої бригади: через мобілізацію багатьох чоловіків майстри мали величезні черги, і доводилося довго чекати та шукати найкращих фахівців.
Власну команду Анна також набирала самостійно – проводила співбесіди, під час яких шукала людей зі спільними цінностями, бажаннями та ідеями. Наразі в кав’ярні працює кілька людей, включно із самою власницею.
Із благодійною організацією «Ноїв Ковчег» вона познайомилася ще до відкриття бізнесу: коли мала вільний час, відвідувала притулок і вигулювала собак.
«Коли почалася робота над кав’ярнею, уже не було достатньо часу, щоб приходити, але ми допомагаємо їм фінансово. Зараз люди діляться на два типи: ті, хто донатить на армію, і ті, хто підтримує тварин. Обидва варіанти важливі, але ми вирішили зосередитися на допомозі “маленьким хвостикам”, тому й відкрили власний збір разом з організацією”, – розповідає Анна.
Лише за тиждень на банці вже зібрали понад 7 000 гривень. Кінцева мета – 20 000, проте Анна сподівається зібрати якомога більше. Вона використовує рекламу, розіграші та постійні нагадування, щоб залучити більше людей до збору.
«Моя велика мрія – відкрити великий притулок, якого так не вистачає місту. На його створення та функціонування потрібні величезні кошти, і я не впевнена, що зможу знайти інвесторів у нинішній ситуації. Мало хто хоче вкладати гроші у благодійність. Але я бачу позитивні зрушення – у місті вже відкрили готель для собак, який частково допомагає притулкам, бере тварин на перетримку за зниженою ціною або з мінімальною оплатою. Поява таких ініціатив – це вже великий крок вперед. Я сподіваюся, що благодійні проєкти розвиватимуться і в Тернополі», – ділиться Анна Григоревська.
Історія кав'ярні – чудовий приклад того, як можна поєднувати підприємництво і соціальну відповідальність у нашому місті. Цей заклад став не лише куточком, де можна зустрітись із друзями за чашкою кави, а й платформою для підтримки безпритульних тварин.