Він натякнув, що "у когось із керівників ядерних країн здадуть нерви" і він застосує зброю.
Погрозами заступник голови Ради безпеки РФ Дмитро Медведєв вибухів через санкції проти Росії та блокування активів на Заході. Прихвостень Путіна "попередив" США, аби не повторився теракт 11 вересня 2001 року.
"Не хочу накликати, але вони дочекаються, що в якийсь момент терористи знову здійснять атаку у стилі 11/09/2001, але з атомною чи біологічною складовою. Або ще чистіше: здадуть нерви у когось із керівників ядерних країн, і він ухвалить емоційне рішення про використання ЗМЗ. Тим більше, що ядерний клуб постійно розширюється і значна його частина жодними зобов'язаннями не пов'язана", - залякує світ Медведєв у своїх дописах в соцмережах.
Він пригрозив, що цього разу наслідки можуть бути куди серйознішими.
"І тоді все. Хана. Залишиться лише збирати гроші на новий монумент у районі Ground Zero. В кращому випадку. А у гіршому – вінки просто опустять на воду…", - пише одіозний російський політик.