Читайте нас в соціальних мережах

рф вивела у Чорне море підводні ракетоносії

Неділя, 09 квітня 2023 11:30
Країна-агресорка тримає у Чорному морі два ракетоносії з вісьмома "Калібрами" на борту.

Про це в ефірі загальнонаціонального телемарафону "Єдині новини" розповіла речниця Об’єднаного координаційного пресцентру Сил оборони Півдня Наталія Гуменюк, передає "Укрінформ".

"Ворог продовжує тримати корабельне угруповання в Чорному морі, яке має ще й ракетоносії. Наразі вони використовують підводні човни, їх два, збільшили з минулої доби до двох, тому ракетний залп може сягати 8 ракет.

Нагадаю, пуск з підводного човна складніше виявити нашим засобам ППО і це означає, що при проголошенні повітряної тривоги треба діяти максимально оперативно", – сказала Гуменюк.

За її словами, також є високою мінна небезпека. Після штормової погоди море може приносити неприємні сюрпризи до узбережжя, тому треба пильнувати і пам'ятати про необхідність дотримання дистанції до зрізу води – хоча б 200 метрів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Запоріжжі ракети влучили в житловий будинок: загинули 11-річна дівчинка та чоловік (фото) 

Коментарі  

+1 #1 Григорій 09.04.2023, 15:19
А де ж наші ракетоносії? Потрібно запитати Кравчука, Кучму, Ющенка, Януковича, Турчинова, Порошенка. Просрали, як просрали Україну. Тепер побираємося, мов жебраки з торбою.
Скарга

Додати коментар



ЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ