У залі боротьби Тернопільського національного педагогічного університету ім. Володимира Гнатюка свою майстерність продемонстрували орієнтовно вісімдесят юнаків і дівчат 2011-2017 років народження з Тернополя, Теребовлі і Шумська.
Усі переможці та призери змагань нагороджені дипломами, медалями, солодкими подарунками і свідоцтвами про присвоєння спортивних розрядів за результатами спортивного року.
Про це «Тернополянам» розповів декан факультету фізично виховання ТНПУ Віктор Шандригось.
– Підсумовуючи річну навчально-тренувальну роботу груп відділення вільної боротьби, у Тернопільській ОДЮСШ із літніх видів спорту провели відкритий чемпіонат навчального спортивного закладу серед груп початкової підготовки. Організаційний комітет щиро вдячний юним атлетам і їхнім наставникам за цікаві поєдинки, суддям за об’єктивне суддівство змагань, а вболівальникам за підтримку юних борців. Особлива подяка мужнім воїнам ЗСУ, завдяки яким ми маємо можливість готувати сильну молодь!– зазначив Віктор Шандригось.
Готували юних борців до змагань тренери-викладачі Іван Лозинський, Володимир Перхалюк, Руслан Омелянчук, Ігор Пшеничний і Тетяна Сікновенко.
http://ternopoliany.te.ua/sport/88059-ponad-80-iunykh-bortsiv-vilnoho-styliu-pokazaly-svoiu-sylu-ta-sprytnist-na-chempionati-u-ternopoli-fotoreportazh#sigProId2c9bd68666
В особистому заліку чемпіонами і призерами стали:
21 кг:
І – Цуркан Ростислав (Теребовля)
ІІ – Щокін Гордій (КДЮСШ № 1)
ІІІ – Геличак Антон (Теребовля)
ІІІ – Бойко Кирило (Шумськ)
22 кг:
І – Гуска Андрій (Тернопіль)
ІІ – Кошпаренко Антон (Тернопіль)
ІІІ – Орлов Дмитро (КДЮСШ № 1)
ІІІ – Белінський Владислав (КДЮСШ № 1)
23 кг:
І – Шандригось Іван (Тернопіль)
ІІ – Змарко Максим (КДЮСШ № 1)
ІІІ – Козак Дем’ян (КДЮСШ № 1)
ІІІ – Любаров Максим (Шумськ)
24 кг:
І – Змарко Денис (КДЮСШ № 1)
ІІ – Матвійчук Тимофій (Шумськ)
ІІІ – Фомін Андрій (КДЮСШ № 1)
ІІІ – Маркевич Тарас (КДЮСШ № 1)
25 кг:
І – Гаврилюк Ізабелла (Теребовля)
ІІ – Малищик Олена (КДЮСШ № 1)
ІІІ – Фоміна Марія (КДЮСШ № 1)
26 кг:
І – Рибій Дмитро (Тернопіль)
ІІ – Остап’юк Артур (Шумськ)
ІІІ – Шуляк Ілля (Тернопіль)
28 кг:
І – Галаган Артем (Теребовля)
ІІ – Гаврилюк В’ячеслав (Теребовля)
ІІІ – Стаськів Святослав (Тернопіль)
ІІІ – Ліснічук Арсен (Шумськ)
30 кг:
І – Щокін Гліб (КДЮСШ № 1)
ІІ – Багирич Вадим (Теребовля)
ІІІ – Сенів Макар (Тернопіль)
ІІІ – Лук’янський В’ячеслав (Тернопіль)
31 кг:
І – Вовк Денис (КДЮСШ № 1)
ІІ – Моравський Юрій (КДЮСШ № 1)
ІІІ – Добровлянський Максим (Тернопіль)
ІІІ – Маркушевський Артем (КДЮСШ № 1)
32 кг:
І – Чорній Арсен (Теребовля)
ІІ – Бурносов Артем (Тернопіль)
ІІІ – Кулик Дмитро (КДЮСШ № 1)
34 кг:
І – Ранецький Олександр (Тернопіль)
ІІ – Греля Святослав (КДЮСШ № 1)
ІІІ – Тригук Данило (КДЮСШ № 1)
35 кг:
І – Цуркан Владислав (Теребовля)
ІІ – Цюшок Давид (Тернопіль)
ІІІ – Екалов Ілля (Теребовля)
ІІІ – Лук’янчук Костянтин (Теребовля)
36 кг:
І – Федчишин Захар (КДЮСШ № 1)
ІІ – Полонський Тимур (Тернопіль)
ІІІ – Слюсарчук Костянтин (Тернопіль)
ІІІ – Черевко Мартин (Тернопіль)
38 кг:
І – Стаськів Захар (Тернопіль)
ІІ – Опацький Маркіян (Тернопіль)
ІІІ – Тодоріко Іван (Тернопіль)
40 кг:
І – Щокін Данило (Тернопіль)
ІІ – Завінський Максим (Теребовля)
ІІІ – Свободенюк Арсен (Шумськ)
42 кг:
І – Никифорів Арсен (Тернопіль)
ІІ – Боднар Артем (КДЮСШ № 1)
ІІІ – Вівсяний Владислав (КДЮСШ № 1)
ІІІ – Свободенюк Анастасія (Шумськ)
42 кг:
І – Яблонський Артур (Тернопіль)
ІІ – Малихіна Поліна (Шумськ)
ІІІ – Золотун Ігор (Шумськ)
48 кг:
І – Манчевський Олександр (Тернопіль)
ІІ – Булаєвич Арсен (Теребовля)
ІІІ – Кушнірук Артем (Шумськ)
55 кг:
І – Ніколенко Володимир (Тернопіль)
ІІ – Маркевич Богдан (КДЮСШ № 1)
ІІІ – Александров Крістіан (Теребовля)
ІІІ – Ляхович Назар (Тернопіль)
ІІІ – Левицький Тарас (Теребовля)
65 кг:
І – Шаган Максим (Тернопіль)
ІІ – Бігняк Дмитро (Шумськ).