Читайте нас в соціальних мережах

У Тернополі провели турнір з шахів на підтримку ЗСУ (фото)

Четвер, 21 липня 2022 12:44
На набережній у Тернополі діти та дорослі грали в шахи, щоб допомогти ЗСУ.

З нагоди Міжнародного дня шахів вчора у Тернополі провели турнір, щоб підтримати Збройні сили України, пише "Сорока". 

Хто програє шахову партію, той платить – таким було основне правило.

Організував турнір Тернопільський міський центр фізичного здоров'я населення спільно з КДЮСШ № 1 та за підтримки партнерів.

На набережну Тернопільського ставу прийшло чимало охочих зіграти у шахи. Серед них – як дорослі, так і діти. Юні шахісти захоплено зіграли по кілька партій. Їхні батьки розповіли, що такі змагання просто неба – хороша ідея.

Восьмирічний Артем двічі обіграв дорослого учасника змагань. Хлопчик навіть брав участь у всеукраїнському шаховому турнірі серед дітей до 8-ми років. Посів там 13 місце.

– Я займаюся з тренером шахами від 5-ти років. Мені подобається грати, продумувати свої ходи і заробляти на цьому гроші. Вдома граю з дідусем. Сьогодні два рази виграв,  поділився Артем.

Директорка Тернопільського міського центру фізичного здоров’я населення Вікторія Безгубенко-Гнатишин каже, усі кошти, зібрані під час турніру, будуть спрямовані на потреби наших захисників.

– Ми вирішили перейняти ідею 10-річної чемпіонки з шашок Валерії, яка на вуличних турнірах у Києві зібрала для ЗСУ тисячі гривень. Ідея нашого турніру така ж – програв – платиш гроші. Звісно, сума довільна, яку людина може собі дозволити. А тим, хто переміг, ми даруємо солодкі подарунки,  зазначила Вікторія Безгубенко-Гнатишин.

ОСТАННІ НОВИНИ

Додати коментарЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ