Читайте нас в соціальних мережах

Тернопільський плавець завоював золоту медаль на Дефлімпійських іграх в Бразилії

П'ятниця, 06 травня 2022 11:15
Тернополянин Ілля Султанов здобув "золото" у плаванні на XXIV літніх Дефлімпійських іграх.

Вихованець дитячо-юнацької спортивної школи № 2 імені Юрія Горайського став переможцем на дистанції 50 метрів у стилі "батерфляй". А чоловіча команда, до складу якої він входить, виборола золоту медаль в естафетному плаванні.

Як розповіли у Тернопільській міськраді, Ілля почав брати участь в змаганнях з березня 2018 року, після вдалого виступу на Відкритому чемпіонаті з плавання у Львові.

Виконав нормативи кандидата в майстри спорту України з плавання серед здорових спортсменів та майстра спорту з плавання серед спортсменів із вадами слуху.

Сьогодні Ілля Султанов входить до складу дефлімпійської збірної команди України та бере участь у чемпіонатах світу та Європи.