Без головного тренера «Нива» у Тернополі програла «Оболоні» (фоторепортаж)

Четвер, 07 жовтня 2021 08:47
Футбольний клуб «Нива» (Тернопіль) на власному стадіоні з мінімальним рахунком 0:1 програла столичній «Оболоні».

Після звільнення головного тренера тернополян Ігора Климовського, нашій команді не вдалося виграти.

Цього разу «Оболоні» проти «Ниви» було важкувато, пише ЮА-футбол. Тернополяни зараз гарно вміють розгадувати паси суперника й відбирати м’яча. Навіть «Металіст» це побачив. Розумна оборонна гра стала головним здобутком вже колишнього тренера Ігоря Климовського.

Обидві команди мали моменти в першому таймі, але як це звично буває в Першій лізі, ця 45-хвилинка призначена для розвідки. А гаряче настає з другої половини зустрічі. Так і тут. Нападник Батальський заробив пенальті, а центральний півзахисник Олег Слободян ефектно реалізував 11-метровий – паненкою в протилежний бік від того, куди стрибав кіпер Ниви Максим Механів.

Якщо «Оболонь» мала шанси забити другий гол, то «Нива» щоби зрівняти – жодного. Невміння відіграватись, проблеми командної атакувальної гри і багато іншого. Цим треба буде зайнятися новому наставнику команди, аби вона як і минулого сезону не опинилася серед тих, хто лиш бореться за виживання в Першій лізі.