Читайте нас в соціальних мережах

Троє вихованок тернопільського клубу підписали контракти з ФК "Шахтар"

Понеділок, 19 липня 2021 20:00
Жіноча команда ФК «Шахтар» (Донецьк) поповнилася трьома вихованками тернопільського футболу.

Контракти з клубом підписали – Світлана Яруш, Олена Манзюк та Діана Кравчук.

Світлана і Діана є тернополянками, перший тренер у них Богдан Коханівський. А Олена – уродженка села Угорськ колишнього Шумського району, перший тренер – Михайло Скиба. Всі троє в різні періоди удосконалювали свою футбольну майстерність у відомого тернопільського наставника Володимира Левчука.

З цієї трійки, найвідомішою є 24-річна Світлана Ярмуш (по-чоловікові – Когут). У своїй кар’єрі вона виступала за такі команди: «Тернополянка», «Львів’яночка», «Єдність» (Плиски), ПФК «Львів», «Буковинська надія» (Великий Кучурів).

21-річна Олена Манзюк має у своєму послужному списку виступи за такі колективи: «Янтарочка» (Новояворівськ), «Львів’яночка», «Єдність» (Плиски), ПФК «Львів», збірну України (U-17) та один з аматорських клубів Польщі.

Наймолодшою з цієї трійки є 18-річна Діана Кравчук, котра у своїй короткій кар’єрі має досвід виступів за «Буковинську надію» (Великий Кучурів) та «Прикарпаття-ДЮСШ-3» (Івано-Франківськ).

Зауважимо, що жіноча футбольна команда «Шахтар» нещодавно створена і виступатиме вона в першій лізі чемпіонату України. Побажаємо нашим землячкам закріпитися в складі «гірників» і гідно представляти Тернопільщину на всеукраїнському рівні.

ОСТАННІ НОВИНИ

Додати коментар