Читайте нас в соціальних мережах

У холод та дощ сотня хлопців та дівчат боролися за чемпіонство у відкритому чемпіонаті Тернопільської області з регбі (фоторепортаж)

Неділя, 28 жовтня 2018 08:49
У суботу, 27 жовтня, на полі  спортивного комплексу «Політехнік» відбувся Відкритий чемпіонат Тернопільської області з регбі-7.

Участь в змаганнях взяли чоловічі, жіночі та дитячі команди, а це понад 100 осіб, з таких міст: Тернопіль, Кременець, Львів, Рівне та Івано-Франківськ.

Серед жінок перемогу святкували команда РК «Універ- ТНЕУ» під керівництвом Едуарда Маляра, другу сходинку посіли дівчата з «ДЮСШ-Кременць», треті команда «Львівські Левиці».

Перемогу серед чоловіків здобули франківчани з команди «Станіславів», другі - РК «Терен» з Тернополя і РК Рівне посів третю сходинку.

Організатори змагань висловлюють вдячність у сприянні в організації змагань голові Тернопільської ОДА Степану Барні, Федерації Регбі Україні та щиро дякують за фінансову і матеріальну допомогу партнерам тернопільського регбі торговим маркам «Опілля» та «Молокія», за те що дають можливість організовувати свято регбі на Тернопіллі.

ОСТАННІ НОВИНИ

Додати коментарЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ