Читайте нас в соціальних мережах

У найближчий час ОДА таки чекає «велика чистка» ТОП-чиновників (документ)

Середа, 12 лютого 2020 17:59
Тернопільську ОДА чекає реорганізація. Чисельність працівників з 536 зменшиться до 484.

Як вже повідомляли журналісти сайту "Тернополяни", новопризначений голова облдержадміністрації, отримавши сувору догану від Президента України, зібрав термінову нараду та повідомив про реорганізацію всієї структури.

До слова, це не єдине, чим "відзначився" новий очільник області. Ігор Сопель виділив на ремонт доріг у своєму "рідному" районі майже 100 млн грн.

Схема реорганізації уже є (оприлюднюємо нижче), її роздали усім працівникам, але чомусь розпорядження голови на сайті поки що не публікують.

Згідно з нею деякі управління об'єднають в одне та створять нові департаменти, частина залишиться без змін.

Пропонується залишити без змін: штат апарату ОДА, департамент агропромислового розвитку, департамент соціального захисту населення, департамент фінансів, управління охорони здоров'я, управління освіти і науки, управління екології  та природних ресурсів. Без змін також залишиться Служба у справах дітей, відділ взаємодії із засобами масової інформації, Сектор внутрішнього аудиту та Державний архів.

До департаменту економічного розвитку і торгівлі приєднають управління туризму та управління міжнародного співробітництва та фандрайзингу.

Управління культури об'єднають з управлінням з питань внутрішньої політики, релігій та національностей. Внаслідок об'єднання цих двох управлінь пропонують створити департамент.

Ще один новий департамент з'явиться внаслідок об'єднання управління містобудування та архітектури з управлінням ЖКГ.

Управління з питань цивільного захисту населення хочуть об'єднати з відділом про оборону та створити департамент.

В новий департамент також об'єднають управління регіонального розвитку, інфраструктури та дорожнього господарства та управління капітального будівництва.

Управління сім'ї та молоді об'єднають з управлінням фізичної культури та спорту.

84479871 592795457983115 2807513305558548480 n

ОСТАННІ НОВИНИ

Додати коментарЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ