Читайте нас в соціальних мережах

Як новообрані депутати Тернопільської міської ради посади ділили (мегафоторепортаж)

Середа, 11 листопада 2015 16:15
Сьогодні вперше зібралися новообрані депутати до Тернопільської міської ради. Першим ділом вони сформували керівні органи мерії.

Зокрема, було затверджено оновлений склад Тернопільського виконавчого комітету. До нього увійшли як нові члени, так і ті, хто вже працював у цій сфері.

Так, згідно офіційної інформації, членами виконкому ТМР стали: очільник Тернополя Сергій Надал, секретар міськради Віктор Шумада, заступники мера Вікторія Остапчук, Владислав Стемковський, Іван Хімейчук, Леонід Бицюра та Володимир Дідич, а також начальник управління ДФС Петро Якимчук.

Останнє місце займе керівник міської поліції. Так як вона лише формується, прізвище його поки невідоме.

 


ОСТАННІ НОВИНИ

Коментарі  

+3 #1 Василь 11.11.2015, 16:39
А що там поробляють попи - "толоконні лоби"? Тіпа: якщо вже Господь з міською радою, то хто проти нас? Мордор, і нічого більше.
Скарга

Додати коментар




ЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ