Читайте нас в соціальних мережах

За два місяці тернопільські поліцейські виявили 35 нетверезих водіїв електросамокатів (фото, відео)

Середа, 24 червня 2026 20:00
У Тернополі та області правоохоронці за два місяці зафіксували десятки порушень, пов’язаних із використанням електросамокатів, зокрема керування у стані алкогольного сп’яніння.

Про це повідомили в поліції Тернопільської області.

За цей період поліцейські задокументували 73 адміністративні правопорушення, скоєні водіями електросамокатів. Із них 35 — це випадки керування у стані сп’яніння.

«Упродовж двох місяців правоохоронці задокументували 73 адміністративні правопорушення, вчинені водіями електросамокатів, з них 35 — за керування в стані сп’яніння (ст. 130 КУпАП)», зазначив заступник начальника відділу Управління превентивної діяльності ГУНП в Тернопільській області Іван Боднар.

Також за цей період у регіоні зафіксовано 13 дорожньо-транспортних пригод за участю електросамокатів. Унаслідок аварій одна людина загинула, ще 11 отримали травми.

У поліції наголошують, що електросамокати є повноцінними учасниками дорожнього руху та становлять підвищену небезпеку за порушення правил користування.

«Поліцейські області постійно стежать за дотриманням правил дорожнього руху водіями електросамокатів», — зазначили правоохоронці.

Окремо в поліції звертають увагу, що у центральній частині Тернополя діє заборона на рух електросамокатів і мопедів, а порушення правил тягне адміністративну або кримінальну відповідальність.

729389894_1359051739656252_4478763833359610890_n.jpg

730084078_2114726062420272_1791183482522014810_n.jpg

731014471_1397206025581315_7653889272125527869_n.jpg

729500172_1529303382074994_7183285011467251056_n.jpg

 

 


ОСТАННІ НОВИНИ

Додати коментар




ЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ