Читайте нас в соціальних мережах

Як виглядають новорічні ялинки найбільших райцентрів Тернопільщини (ФОТО)

Четвер, 20 грудня 2018 11:01
Традиційно у День святого Миколая на Тернопільщині відбулося відкриття головних ялинок. Новорічні красуні засяяли у більшості великих райцентрів області.

19-го грудня засвітили ялинки у Збаражі, Кременці, Заліщиках, Чорткові та Ланівцях та ін.

– Традиційно у День Святого Миколая відбулося відкриття ялинки на площі Героїв Євромайдану в Чорткові. Всечесні отці поблагословили відкриття ялинки та разом із міським головою Володимиром Шматьком бажали усім миру, щоб святий Миколай завжди був прикладом для наслідування, а добрі вчинки завжди мали місце в житті кожного. Під час свята під гучні заклики та оплески присутніх головна ялинка міста спалахнула яскравими кольорами, – повідомляє Чортківська районна державна адміністрація.

Урочисте запалення вогнів новорічної ялинки у Збаражі відбулося на майдані Івана Франка.

Фотографії ялинок з інших міст Тернопільщини чекайте у наступних матеріалах.

Нагадаємо, що 18 грудня у Тернополі відбулося урочисте засвічення вогнів головної ялинки міста. Засяяла новорічна красуня 3D-ілюмінацією. 

Взяв участь у церемонії запалення вогнів на новорічній ялинці міста Президент України Петро Порошенко.

Додати коментар



ЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ