Читайте нас в соціальних мережах

На вихідних у Тернополі зупинили 10 п'яних водіїв

Понеділок, 05 листопада 2018 16:50
Фото з відкритих джерел Фото з відкритих джерел
Патрульна поліція Тернопільської області оприлюднила статистику щодо нетверезих кермувальників. Від початку року інспектори склали 750 адміністративних матеріалів за керування у стані сп'яніння.

За минулі вихідні патрульні задокументували 10 фактів керування автомобілем в стані алкогольного сп’яніння.

На всіх водіїв інспектори склали протокол за ч.1 ст. 130 (Керування в стані алкогольного, наркотичного сп’яніння чи під дією лікарських засобів).

– Водії, сідаючи за кермо напідпитку, Ви стаєте потенційною загрозою, як для свого життя так і для життя інших, – звертаються до водіїв в Патрульній поліції. – Бережіть себе та тих, хто поруч.

Нагадаємо, що 27 вересня 2018 року в Україні зросли штрафи за порушення ПДР. За перевищення встановленої норми швидкості більш ніж на 50 км на годину – до 3,4 тис. гривень (раніше – 510 грн). За втечу з місця ДТП – від 255 грн. до 3,4 тис. Керування автомобілем без прав, або не відповідає категорії штраф може досягти 10,2 тис. грн (раніше – 510 гривень). Якщо водій знову сяде за кермо і не матиме при собі права, то вже заплатить в 4 рази більше – 40,8 тис. грн.

Додати коментар



ЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ