Читайте нас в соціальних мережах

У селі Біла, що на Тернопільщині, місцеві жителі показали, як виглядає їхній стадіон. 
У селах на Монастирищині люди просять встановити сміттєві контейнери та проводити вивезення побутових відходів. 
Екологи перевіряють громади Тернопільщини. 
У Підгайцях місцеві жителі зробили сміттєзвалище прямо перед приміщенням гімназії. 
Вихованці ДЮСШ-«ОЛІМП» з Великоберезовицької громади традиційно прибирали у лісі в Острові.
У селі Губин, що на Тернопільщині, місцева жителька самостійно вивозить з села сміття, яке люди викидають прямо на вулицях. 
У Тернопільській області рятувальники ліквідували 4 пожежі.
У Монастириській громаді розгорівся скандал через стихійне сміттєзвалище, яке місцеві жителі влаштовують прямо на чужому похованні.
Біля обласної дитячої лікарні в Тернополі — створили сміттєзвалище. 
У центрі Тернополя на Алеї Героїв помітили розкидане сміття біля меморіальних стендів.



ЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ