Читайте нас в соціальних мережах

Вчора, 30 червня, вогонь охопив значну площу сміттєзвалища у Шумську. 
У НПП "Синевир" відпочивали приватні підприємці, та й так, що залишили після себе гори сміття на природі.
В Озернянській громаді, що на Тернопільщині, зачистили стихійне смітєзвалище. 
Працівники муніципальної інспекції Чортківської громади склали адміністративний протокол на чоловіка, який викидав сміття просто на тротуар.
У місті Кременець, що на Тернопільщині, сталася пожежа сміття на місцевому сміттєзвалищі. 
У Тернополі горіло сміття у багатоповерховому житловому будинку. 
Якби не пожежа сміття, то тернополяни і не дізналися б, що живуть по пояс у побутових відходах. 
У місті Кременець, що на Тернопільщині, на одному із місцевих кладовищ облаштували сміттєзвалище. 
У Звенигородському лісі, що на Бучаччині, зібрали п’ятсот мішків всячини.
Звенигородський ліс потерпає від безвідповідальності місцевих мешканців, тому небайдужі громадяни зібрались для розчищення території від навали сміття.



ЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ