Читайте нас в соціальних мережах

Не одного, не двох, і навіть не трьох — п’ятьох нетверезих водіїв виявили патрульні на минулу нічну зміну.
За добу на Тернопільщині зловили трьох водіїв, які сіли за кермо напідпитку.
Правоохоронці підвели підсумки 2015 року. Кажуть, що в області рівень злочинності зріс на 30%. Але це пов'язано з активною робою правоохоронців, які з часу функціонування поліції – працюють активніше та реєструють всі випадки неправомірних дій.
Сторінка 2 із 2



ЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ