Читайте нас в соціальних мережах

За ніч у Тернополі виявили шестеро водіїв, які сіли за кермо напідпитку. 
Тріо нетверезих водіїв електросамокатів виявили у Тернополі під час комендантської години.
На Тернопільщині патрульні посилюють увагу за водіями двоколісних. 
За одну лише нічну зміну патрульні виявили 3 водіїв, які керували транспортними засобами, ймовірно, в стані сп’яніння.
Дану історію у мережі Фейсбук опублікував місцевий активіст Роман Довбенко. 
Черговий антирекорд зафіксували патрульні на дорогах Тернопільської області. 
Сьогодні, 22 листопада, у Тернополі, у стані алкогольного сп'яніння за кермом затримали керівників зі скандальної забудови на Шпитальній. 
За одну лише нічну зміну патрульні склали 3 адміністративні матеріали на водіїв, які керували транспортними засобами, ймовірно, в стані сп'яніння.
За два дні у Тернопільській області зловили 13 водіїв напідпитку. 
Бучацький активіст Роман Довбенко викрив п’яних керівників поліції, які у заборонений час їхали в автомобілі у стані сильного алкогольного сп’яніння.
Сторінка 1 із 2



ЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ