Читайте нас в соціальних мережах

Втретє відключають будинки у центральній частині Тернополя від водопостачання - цього разу на 12 годин.
Сьогодні, 26 серпня, о 22 годині без водопостачання залишться мешканці центральних вулиць Тернополя. 
У Тернополі частина будинків «Східного» і «Канади» будуть без води 26 серпня.
Від сьогодні, 14 серпня, у Тернополі, деякі будинки залишаться без гарячого водопостачання. 
У Тернополі на частині вулиці Андрія Чайковського перекриють рух транспорту.
У Тернополі, на вулиці Лемківській, до кінця літа продовжили ремонт котельні, відтак жителі прилеглих будиків до кінця літа будуть без гарячої води. 
Сьогодні, 5 серпня, три вулиці у центральній частині Тернополя залишилися без водопостачання. 
За незаконний видобуток підземних вод судитимуть підприємця та керівника санаторію на Тернопільщині.
Сьогодні, 29 липня, у селищі Підволочиськ, що на Тернопільщині, вимикають водопостачання. 
У Тернополі відбувся контроль якості та безпечності води у водоматах.



ЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ