Читайте нас в соціальних мережах

Про порушника, який на червоному "Форд мустангу" ганяє вулицями міста у соцмережах пишуть тернопільські водії. 
У Тернополі виявили автомобіль, який перебував у розшуку.
У Тернополі працівники муніципальної поліції продовжують заходи з евакуації покинутих на вулицях міста авто.



ЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ