Читайте нас в соціальних мережах

Тернополян просять зробити запаси завчасно: сьогодні вночі відключать воду

Вівторок, 17 вересня 2019 10:01
КП "Тернопільводоканал" просить споживачів, якщо є така можливість, запастися водою упродовж дня, не відкладаючи це на останні години 17 вересня.

Якість води може суттєво погіршитися через інтенсивне використання водомереж великою кількістю людей одночасно, кажуть у водоканалі.

У зв’язку з плановим промиванням водопровідних мереж і ремонтними роботами на насосних станціях та водопровідних мережах, з 00 год 18 вересня до 24 год 19 вересня буде припинено водопостачання мікрорайонів "Сонячний", "Аляска", "Східний", "Канада", "Дружба", "Кутківці", "Пронятин", "Березовиця", а також довколишніх сіл. З водою будуть мешканці центральної частини міста, мікрорайонів "Новий світ" і "Старий парк".

Вода з пониженим тиском подаватиметься у помешкання на вулицях Оболоня, Бродівська, Лук’яновича, Малишка, Польового, Коцюбинського, Клінічна, Стадникової, Чернівецька, тобто може бути відсутньою на верхніх поверхах багатоповерхівок.

19 вересня, після закінчення необхідних ремонтних робіт, в окремих точках розподільчої мережі цих мікрорайонів може з’явитися вода з підвищеним вмістом хлору, отже – непридатна для пиття чи приготування їжі.

Як розповідають у водоканалі, у період відсутності води в мережах також буде здійснено комплекс робіт, які неможливо виконати за звичайних умов.

20 вересня з 00 год буде відновлено водопостачання. Адміністрація КП "Тернопільводоканал" просить вибачення за тимчасові незручності та зазначає, що промивання водопровідних мереж – щорічна процедура, передбачена технологією експлуатації водопровідних мереж. З метою покращення якості води здійснюють її двічі на рік – навесні та восени.

Де знаходяться колонки-качалки, якими можна скористатись на час планового промивання, можна дізнатися на сайті водоканалу.

Додати коментарЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ