Читайте нас в соціальних мережах

Паралімпійцю з Тернополя, який здобув "золото" у Південній Кореї, подарували квартиру

Понеділок, 26 березня 2018 09:30
Наймолодший спортсмен української збірної Тарас Радь з Тернополя виборов для України четверту золоту медаль на XII Паралімпійських іграх у Пхьончхані. За це міська рада подарувала хлопцю квартиру.

– Маю честь від імені усіх тернополян привітати Тараса з перемогою та подякувати за те, що представляє наше місто та країну. Знаю, що цій значній перемозі передувало чимало інших перемог, – каже очільник Тернополя Сергій Надал. – Приємно, що Тарас Радь є одним зі спортсменів, які впродовж 2017 року отримували стипендію міської ради, а це значить, що ми на правильному шляху, підтримуючи спорт та розвиваючи фізичну культуру. Тому, думаю, квартира, яку виділить міська рада, буде хорошою нагородою для нашого паралімпійця і стане стимулом іншим спортсменам здобувати високі нагороди.

Нагадаємо, що Тарас Радь на Паралімпіаді у Південній Кореї виграв золоту медаль у біатлонній гонці на 12,5 кілометрів серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату та став наймолодшим переможцем у Збірній України.

IMG 0769

ОСТАННІ НОВИНИ

Додати коментарЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ