Читайте нас в соціальних мережах

У Тернополі шукають людей, які жорстоко вбили бродячу собаку

Вівторок, 13 лютого 2018 11:20
Тернопільські правоохоронці шукають людей, причетних до вбивства бродячої собаки. 

Як повідомляли раніше "Тернополяни", чоловік у Тернополі розстріляв собаку з рушниці. Сталося це близько 22:30 на розі вулиць Спортивна-Злуки. Про це у "Фейсбуці" написала користувачка Liudmyla Sha.

Днями у поліцію надійшло два звернення про жорстоке поводження з тваринами.

– Десятого лютого о 22:40 на лінію "102" надійшло повідомлення від місцевого мешканця. Чоловік заявив, що на вулиці Спортивній біля гаражного кооперативу невідомі особи знущаються над собакою. На місце події виїжджав наряд патрульної поліції та група швидкого реагування. Проте заявник давати будь-які пояснення відмовився. Правоохоронці обстежили територію, але нікого, схожого за описом, не виявили. На місці ймовірного злочину працівники поліції знайшли гільзу ймовірно від гладкоствольної рушниці, – повідомляє "Досьє 102".

Ще одне повідомлення схожого змісту отримали правоохоронці наступного дня – 11 лютого. Заявниця розповіла, що на вулиці Спортивна лежить поранена собака, а з рани йде кров. Як стало відомо, тварина померла ще вночі, а рана – слід від вогнепального поранення.

Правоохоронці розшукують причетних до даної події осіб й просять мешканців міста та області повідомляти про будь-які факти жорстокого поводження з тваринами.

Читайте також: У Тернополі чоловік жорстоко розстріляв собаку на очах у людей (фото 18+)

Додати коментар



ЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ