На трасі Львів-Тернопіль не залишилось жодної ямки

Четвер, 16 квітня 2015 13:27
Завершився ямковий ремонт жахливої «дороги смерті». Саме так донедавна водії називали об’їзну міста Золочів.

Відповідно на даній ділянці дороги створено безпечний проїзд автотранспорту.

Про це запевнив начальник Служби автомобільних доріг Львівщини Юрій Лазаренко.

Юрій Лазаренко зазначив, що ямковий ремонт, це підготовка до середнього поточного ремонту,  що розпочнеться орієнтовно у третій декаді травня.

«Дана ділянка дороги є дуже важлива, адже це траса національного значення. За чотири дні ми завершили роботу з усунення аварійної ямковості об’їденої міста Золочів, села Червоне та Ясенів. На роботу витрачено близько 1, 5 млн. Далі очікуємо коштів, які повинні отримати відповідно до постанови Кабміну на проведення поточного ремонту траси Львів-Тернопіль. Ця сума в межах 30 млн.», - сказав  начальник Служби автомобільних доріг Львівщини.

Він також зазначив, що ремонтні роботи здійснює українська фірма, яка працює на новому обладнанні та використовує сучасні технології.

На даній ділянці передбачено відновлення та зміцнення дорожньої основи методом холодного ресайклінгу з подальшим влаштуванням дорожнього покриття асфальтобетоном. Виконання ремонту робіт таким методом надає 10 років гарантії на дорожню основу. 

 

Коментарі  

0 #1 Петро 16.04.2015, 14:03
Брехня. 14 кітня їхав у Львів, а 15 повертався. Відремонтовано частину об"їздної Золочева. Десь біля кілометра дороги в ямах і надалі.
Скарга

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Авторське право, копіювання інформації тільки за умов прямого посилання на сайт першоджерело.
"Тернополяни" – незалежний інформаційний ресурс, завдання якого – надавати об’єктивну та оперативну інформацію про життя Тернопілля. Наш гасло «Про тернополян і для тернополян».
Яндекс.Метрика