Кременецькі активісти переходять у режим «постійних акцій громадської непокори»

Субота, 17 січня 2015 16:47
Під час вчорашньої акція «Проти явного беззаконня та свавілля представників органів державної ради та силових структур», що пройшла у Кременеці, присутньому при дійстві голові Кременецької райдержадміністрації був наданий сформований лист вимог від активістів.

Кременчани поставили шість вимог в разі невиконання яких, вони обіцяють перейти у режим «постійних акцій громадської непокори».

Вимоги оприлюднили представники кременецького «Правого сектору» у соціальній мережі:

«1. Негайна відставка з займаної посади судді Варневич;

2. Направлення до Вищої ради юстиції вимоги, щодо оцінки судового вироку екс-голови Почаєва Іванюка;

3. Опротестування прокуратурою даного судового вироку;

4. Негайна відставка з займаної посади головного прокурора Кременецького району Гібського;

5. Проведення повного розслідування ряду кримінальних справ, ініційованих громадськими організаціями району до 23-го січня 2015 року;

6. Повернення 8.00 га землі наданої родині головного судді Зембри, які не обробляються у володіння громаді села Дунаїв;

Була ще вказана вимога припинити "співпрацю" криміналу та державних силових структур у спробах тиску та залякування громадських організацій краю».

Нагадаємо, що вчора двох суддів Кременецького районного суду «пролюстрували» сміттєвими урнами. Громада прийшла під районний суд, вимагаючи справедливого покарання для корупціонерів – зокрема, колишнього мера Почаєва, якого звинувачують у численних земельних махінаціях. Вину у суді було доказано, однак екс-мер отримав виправдувальний вирок. Суддя, яка винесла незаконне рішення, спілкуватися з кременчанами відмовилася. У результаті – суддя разом із головою суду опинилися в сміттєвих баках. 

Коментарі  

0 #1 ВАСИЛЬ 03.02.2015, 13:07
Хиба тильки судди продажни. Вся система продана
Скарга

Додати коментар

Захисний код
Оновити