Читайте нас в соціальних мережах

На Тернопільщині визначили найпрудкіших правоохоронців

Середа, 12 вересня 2018 09:20
У Тернополі відбулися змагання з легкоатлетичного кросу серед правоохоронців краю. Участь в них взяли 27 спортсменів з 6 команд.

«Серед учасників - колективи фізичної культури правоохоронних органів, рятувальних та інших спеціальних служб області, - кажуть в прес-службі поліції області. - Жінки та чоловіки долали відстань 1000 метрів. Також представники сильної статті змагалися з бігу на дистанції 3000 і 5000 метрів».

Перемогу у змаганнях здобула команда управління поліції охорони в Тернопільській області.

Друге місце посіла команда управління Державної служби з надзвичайних ситуацій. На третій сходинці – обласне управління патрульної поліції.

В особистому заліку серед жінок найкращий результат з кросу продемонструвала працівниця управління поліції охорони Христина Паньків.

Серед чоловіків переможцями на дистанціях 1, 3 та 5 кілометрів відповідно стали: рятувальник Назар Даньків, співробітник підрозділу управління охорони Руслан Даньків та Андрій Теслюк з управління Державної служби з надзвичайних ситуацій.

Організувала забіг Тернопільська обласна організація ФСТ «Динамо».