Тернопільські регбісти повернулися додому з кубком переможців (фото)

Понеділок, 09 жовтня 2017 14:00
Тернополяни стали переможцями Відкритого кубку Львова з регбі-7. Наші спортсмени повернулися додому із переконливою перемогою.

Під час турнірну чотири чоловічі команди посперечалися в фінальній частині змагань за нагороди, і за відсутності РК «Сокіл», який саме в цей день боровся за бронзові медалі чемпіонату України з регбі-15, команда з Тернополя РК «Терен» в запеклій боротьбі виграла відкритий Кубок Львова 2017-го року серед чоловіків.

Змагання за кубок проходили 6-8 жовтня на львівському стадіоні «Юність» у парку культури і відпочинку імені Богдана Хмельницького. Організаторами турніру виступили – Федерація регбі Львівщини і Управління молоді і спорту Львівської міської ради.

Спочатку регбісти з РК «Терен» з розгромним рахунком здолали франківський клуб «ІФНТУНГ». 33:0 на користь тернополян. Згодом у напруженій боротьбі перемогли і головних суперників – збірну команду Закарпаття.
Підсумки другого Відкритого кубка Львова з регбі-7 серед чоловіків:

1. РК «Терен» (Тернопіль)
2. Збірна Закарпатської області
3. Національна академія сухопутних військ ім. П. Сагайдачного.

У змаганнях мали змогу поборотися за нагороди загалом 15 команд (чоловічих і жіночих). До слова, за підсумками другого Відкритого кубка Львова з регбі-7 серед жінок команда ДЮСШ з Кременця завоювала почесне друге місце. Переможцями ж серед жіночих команд стали господині поля – львівські «Леви». Регбістки з Прикарпаття – команда «Прикарпатські вовчиці» (ДЮСШ-2) – треті.