Як повідомив журналістам сайту "Тернополяни" читач, причиною затору стала аварія за участю вантажного автомобіля з 30-тонною цистерною палива та чотирьох легкових автомобілів. Постраждав і світлофор на роздоріжжі - на ньому зламано опору і він не працює. За попередньою інформацією, у фури відмовили гальма, внаслідок чого вона зітнулася з автомобілями та перекинулася у кювет.
- Удар був настільки сильним, що вся кабіна просто зім'ята, як листок паперу. Жахливе видовище. Водій вантажівки після аварії був ще живий, але згодом він помер по дорозі в лікарню, адже травми виявилися несумісними з життям, - каже читач Віталій. - Окрім нього важкі травми отримали ще п'ятеро осіб з автівок, що потрапили в цю ДТП.
На місці аварії працюють пожежники, аби не допустити витоку пального його перекачують з однієї цистерни в іншу.
Тим часом правоохоронці просять водіїв протягом найближчого часу утриматися від проїзду даною ділянкою об’їзної дороги. Адже там - затори.

\фото читача


