Хто з мешканців Тернопільщини отримуватиме надбавки до пенсії після реформи?

Субота, 12 серпня 2017 17:38
Тернопільські пенсіонери – в очікуванні нової пенсійної реформи, яка передбачає, за словами урядовців, покращення матеріального становища українців, які мають чималий страховий стаж. Отож, хто з них отримуватиме надбавки до пенсії?

 В ефірі одного з телеканалів міністр соціальної політики Андрій Рева заявив, що пенсійна реформа передбачає виплату надбавок до пенсії українцям, страховий стаж яких більше 35 років.

"Якщо мова йде про людей, які працювали до 2012 року, у них стажу роботи для жінок - повний страховий - повинен був бути 20 років, а для чоловіків – 25. І чий стаж перевищив цю цифру, їм виплачувалась надбавка, і скасовувати цю надбавку ніхто не буде, вона залишиться", - сказав міністр.

Він також додав, що нинішня реформа передбачає, що повний страховий стаж становить 35 років, відповідно, люди, стаж яких перевищує цю цифру, будуть мати право на таку надбавку.

Нагадаємо, що Верховна Рада схвалила законопроект про пенсійну реформу. За законопроект проголосували 282 народних депутата. Проект пенсійної реформи, схвалений Кабінетом міністрів, передбачає підвищення мінімального страхового стажу для отримання пенсії з 15 років до 25 років в 2018 році. Починаючи з 1 січня 2019 року, людям, у яких страховий стаж становить 15 років, пенсія за віком призначатиметься в 65 років. Ті ж громадяни, у яких відсутній страховий стаж тривалістю 15 років, матимуть право на призначення державної соціальної допомоги по досягненні 65 років виходячи із сукупного доходу сім'ї.

Додати коментар

Захисний код
Оновити