Під міською радою знову бійки: протистояли свободівці та їх вигнанці, а постраждали порошенківці (фоторепортаж)

Понеділок, 24 квітня 2017 13:07
Сьогодні, як і рівно три роки тому, під стінами Тернопільської міської ради знову відбувалися сутички.

Вже з самого ранку на майданчик перед мерією привезли три сміттєвих баки з написами проти трьох вигнанців зі політичної партії ВО «Свобода» - Івана Сороколіта, Ігоря Турського та Романа Навроцького. Націоналісти не приховували свого бажання на допустити, на їх думку, зрадників ідей партії у сесійну залу. У загальному, свободівці домагалися аби Сороколіт, Турський та Навроцький склали свої мандати та дали дорогу більш ідейнішим однопартійцям.

Кілька десятків молодих свободівців з «Соколу», колишніх бійців АТО, депутатів різних рівнів очолюваних нардепом Михайлом Головком, міськими та обласними лідерами Володимиром Стаюрою та Олегом Сиротюком вишикувалися у кілька рядів на сходах міськради. Як не дивно, але першими у протистояння чи то через непорозуміння, чи з випадковості вступили представники Блоку Петра Порошенка. Депутат Юрій Смакоуз вже на сходах отримав струмінь перцевого балону в обличчя. Свободівці пояснювали цю подію провокацією зі сторони БПП-шника, який ніби перший штовхнув одного з націоналістів. З іншої сторони прозвучала думка, що однопартійці Тягнибока перші заприскали народного обранця.

Юрія Смакоуза забрала швидка. А незадовго зі сторони Катедрального собору по Листопадовій до муніципалітету вирушила колона десь з сотні людей, очолювана знову ж таки БПП-шниками та представниками «Самопомочі». За їх спинами вже йшли свободівські вигнанці. Зрозуміло, що на вході у будинок ради дві групи зіткнулися. «Самопоміч» з БПП намагалися взяти Сороколіта, Навроцького та Турського у «коробку» з власних тіл і провести у сесійну залу. Через це між протестувальниками виникали конфлікти. Кілька разів виникала навіть штовханина. З самого початку за всім, що відбувалося, спостерігав та постійно намагався врегулювати конфлікт начальник обласної поліції Олександр Богомол разом зі своїм спецпідрозділом та патрульними.

Після довгих сварок та конфліктів свободівець Володимир Стаюра таки зміг зробити коридор, аби дати всім свої колегам-депутатам таки зайти у міську раду. Та «Самопоміч» і порошенківці не захотіли самі заходити у середину. Вони знову вирішили проштовхнути з собою тріо екс-свободівців. У цей момент зі сторони націоналістів полетіло яйце, яке влучило в обличчя ще одному порошенківцю Володимиру Міську. Його також забрала «швидка».

Після таких бурхливих подій ситуація почала розряджатися і невдовзі всі розійшлися. Сесія Тернопільської міської ради так і не відбулася.

    

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Коментарі  

+1 #2 Віталій 24.04.2017, 13:36
Опозиційні депутати знаючи, шо їх чекають, або взагалі не приходили б, або прийшли як мужики і привели за собою виборців, які роставили б все на свої місця - це було б достойно, а так сховалися за спинами "владних" бпп-шників і організованої ними масовки і гавкали шось там ззаді, як шавки. Позорне дійство однозначно.
Скарга
-5 #1 Злий бандерівець 24.04.2017, 13:35
Зі сторони подивитись - дикуни, закінчені придурки . Що одні, що другі, що треті.... Бидло ще в Європу хоче... Назад, стойло, звідки випустили.
Скарга