На Тернопільщині знову знайшли купи сміття з львівською "пропискою"

Вівторок, 10 січня 2017 18:00
Львівське сміття знову виявили на Тернопіллі. Цього разу – в урочищі «Кар’єр», що на території Беримівської сільської ради Зборівського району.

На те, що дві купи відходів завезені зі Львова, вказували знайдені на звалищі речі.

- Зокрема, це чек за послуги львівського ресторану швидкого харчування «Кебаб Шеф та товарно-транспортні накладні, - повідомляють в управлінні екологічної інспекції Тернопільщини. - Площа засміченої ділянки склала понад 230 куб м.

Додамо, що у листопаді львівське сміття виявили на Малашівецькому сміттєзвалищі поблизу обласного центру. В інших регіонах України також були схожі інциденти. Випадки «підкидання» відходів реєструють після трагедії на Грибовицькому сміттєзвалищі.

Факт несанкціонованого вивезення твердих побутових відходів розслідують зборівські правоохоронці, які мають встановити винних осіб та притягнути їх до відповідальності. Авторське право, копіювання інформації тільки за умов прямого посилання на сайт першоджерело.
"Тернополяни" – незалежний інформаційний ресурс, завдання якого – надавати об’єктивну та оперативну інформацію про життя Тернопілля. Наш гасло «Про тернополян і для тернополян».