Кого на Тернопільщині звільнили від обов'язку заповнювати електронні декларації про доходи?

Четвер, 05 січня 2017 16:20
5 січня набрав чинності закон «Про Вищу раду правосуддя», де у прикінцевих положеннях йдеться про те, що деякі посадовці звільняються від зобов’язання заповнювати електронні декларації про доходи. Отож, хто з числа тернопільських керівників вже «не світитиме» свої статки в е-деклараціях?

Згідно із законом, норма про обов’язкове заповнення електронних декларацій не поширюється на посадових осіб установ, установ і організацій, що здійснюють основну діяльність в сфері соціального обслуговування населення, соціальної та професійної реабілітації інвалідів і дітей-інвалідів, соціального захисту ветеранів війни та учасників антитерористичної операції.

Також звільнені від електронного декларування керівники закладів охорони здоров’я, крім керівників установ охорони здоров’я центрального, обласного, районного, міського (міст обласного значення, міст Києва та Севастополя) рівня.

Крім того, скасовано необхідність заповнювати електронні декларації для керівників закладів освіти (крім керівників вузів і їхніх заступників), науки (крім президента Національної академії наук України (НАНУ) та національних галузевих академій наук, перших віце-президентів, віце-президентів і головних вчених секретарів НАНУ і національних галузевих академій наук, інших членів президії НАНУ та президій національних галузевих академій наук).

Звільнено від зобов’язання заповнювати електронні декларації керівники закладів культури, мистецтв, відновлення і збереження національної пам’яті, фізичної культури, спорту і національно-патріотичного виховання.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Авторське право, копіювання інформації тільки за умов прямого посилання на сайт першоджерело.
"Тернополяни" – незалежний інформаційний ресурс, завдання якого – надавати об’єктивну та оперативну інформацію про життя Тернопілля. Наш гасло «Про тернополян і для тернополян».
Яндекс.Метрика