Отож, у центрі конфлікту опинився Василь Бокач. На прохання та погрози активістів зняти наклейку із автівки він не реагував та відмовлявся зривати її, мотивуючи це тим, що там є хрест і він людина віруюча.
Зрештою, націоналісти побили його і машину. Допомагали врегульовувати конфлікт правоохоронці, які вкінці-кінців і здерли з автомобіля промосковську наліпку.
Один з місцевих представників "Правого сектора" Сергій Стерненко написав у соцмережі про те, що сталося:
«Це Вася. У Васі є Лєксус. Вася - син московського попа. Позавчора він повернувся в Овідіополь з московії, а сьогодні прийшов на сесію селищної ради. Вася вчепив на свого Лєксуса імперський російський триколор. І ще він дуже багато говорив антиукраїнських речей впродовж сьогоднішнього дня. Тепер у Васі болить все що може боліти, а у Лєксуса проблеми з дзеркалом та колесами», - пише активіст на своїй сторінці в Facebook.
До слова, під час сварки Василь Бокач на закиди «правосекторівців» про те, що він «сєпар, який приїхав з Росії» кричав «Я з Тернополя позавчора приїхав!» Що саме робив він у нашому місті невідомо, але в мережі Інтернет його називають релігійним провокатором, якому заслужено «дісталось на горіхи» на Одещині.
У мережі також було викладено відео конфлікту між Бокачем та радикалами: