Араби-педофіли втекли з України поки «доблесна» тернопільська поліція більше місяця шукала докази

Середа, 17 лютого 2016 17:26
Араби-педофіли, які розбещували 11-ти та 12-річних українських дівчат, вже встигли втекти з України.

Про це повідомив один з керівників «Правого сектору» на Тернопіллі Назар Сарабун.

Окрім того, тернопільська поліція лише у день Маршу Честі у нашому обласному центрі, у понеділок, 15 лютого, спромоглася передати матеріали кримінального провадження до прокуратури. Тобто, доблесні правоохоронці більше місяця вишукали докази ознак злочину, аби передати їх у наступну інстанцію. До того, ще досі немає звернення у суд від прокуратури щодо вжиття запобіжного заходу щодо арабів педофілів.

«Як нам відомо, вже точно один з арабів покинув територію нашої країни, - сказав Назар Сарабун. – Місце перебування іншого також невідоме. У той же ж час, наших побратимів за видуманими звинуваченнями садять у тюрми уже у перший день оголошення їм підозри у ніби скоєнні злочину. Сотні патріотів сидять за гратами за видуманими звинуваченнями, у той час як араби-педофіли встигли вільно покинути територію нашої країни, поки поліція не може зібрати доказову базу.»

У свою чергу прокурор Тернопільської області Олександр Мартинюк повідомив, що поліція передала справу у його відомство лише цей понеділок. Тобто у день проведення акції Марш Честі у Тернополі. «Згідно цих доказів, у нас є всі підстави вважати, що ці іноземці вчинили злочин, - заявив Олександр Мартинюк. – Та відповідну справу поліція передала лише у понеділок.»

Як ми вже повідомляли, громадські активісти з націоналістичних організацій підозрюють, що керівництво обласної поліції та ректорат Тернопільського державного медичного університету всіма силами намагаються приховати подробиці наруги арабів над двома українськими неповнолітніми дівчатками.

Як бачимо, підозри громадських активістів таки справдилися – збоченці втекли з-під носа поліції у свої племена. Авторське право, копіювання інформації тільки за умов прямого посилання на сайт першоджерело.
"Тернополяни" – незалежний інформаційний ресурс, завдання якого – надавати об’єктивну та оперативну інформацію про життя Тернопілля. Наш гасло «Про тернополян і для тернополян».