Тернопільські комунальники кладуть асфальт у калюжі (відео, фото)

Середа, 03 лютого 2016 00:42
Напевно, тернопільські комунальники освоїли новий вид асфальту, який можна класти у калюжі та не закатковувати.

Розрекламований міською радою ямковий ремонт доріг міста взимку, як завжди у такий період, супроводжується досить цікавими явищами.

Так читачі «Тернополян» повідомили, що по вулиці Бригадній, яка єдина сполучає два мікрорайони Кутківці та Пронятин, дорожники кладуть асфальт прямо у калюжі. При цьому частково для засовують спеціальну видувальну техніку, а частіше просту березову мітлу. Останнім інструментом «спеціалісти» попросту вимітали воду з ямів, а потім клали туди асфальт.

Кореспонденту вдалося ще потрапити на такі ремонтні роботи. Щоправда, за цими діями дорожників спостерігати довелося не довго. Через кілька хвилин спілкування дорожники спішно сіли у свої автомобілі і подалися геть. При цьому частина латок по всій ремонтованій частині Бригадної виявилася не затрамбована навіть ручним пресом, який комунальники застосовували у своїй роботі.

Для інформації, телеканал ІНТБ повідомив, що в управлінні житлово-комунального господарства вирішили терміново ліквідувати вибоїни на дорогах міста. Для цього використовуватимуть так званий холодний асфальт, для якого зима, запевняють, – не перешкода.

Щоправда, у сюжеті керівник відділу технагляду міської ради Олег Вітик не говорив, що цей холодний асфальт можна стелити у калюжі з водою та не закатковувати. 

 

Медіа

Додати коментар

Захисний код
Оновити