Як повідомили у прес-службі Збаразької міської ради: «У зв’язку з плановими роботами на території м.Збаража (район цукрового заводу), з 10.00 до 16.00 год., буде відключено електроенергію».
У понеділок частина Збаража буде без світла
П'ятниця, 25 грудня 2015 10:13
У понеділок, 28 грудня, частина території м.Збараж (Тернопільська обл.) залишиться без електропостачання.
ОСТАННІ НОВИНИ
- 9:00 30 років Конституції України: 28 червня держава відзначає ювілей Основного Закону
- 23:04 Арабіка проти робусти: як відсоткове співвідношення змінює міцність та щільність напою
- 22:56 Дія.City у 2026 році: як змінюються правила роботи для українського ІТ-бізнесу
- 21:00 «Чеченський полон відрізняється від російського»: звільнений з полону воїн з Тернопільщини розповів про понад три роки неволі
- 20:00 У Тернополі триває прийом робіт на Всеукраїнський конкурс «Творчі канікули – 2026»
- 19:00 На Збаражчині пенсіонер отримав штраф за побиття односельчанина
- 18:00 У Тернополі діти каталися на велосипедах і самокатах на даху багатоповерхівки (відео)
- 17:00 У Теребовлі попрощалися із 30-річним захисником Олегом Гавриляком (відео)
- 16:00 Жительку Тернопільщини засудили за незаконне використання землі заказника
- 15:00 У Тернополі двоє ветеранів-підприємців отримають майже 300 тисяч гривень компенсації на розвиток бізнесу


