Тернопільський рятувальник став чемпіоном України з жиму штанги, піднявши 185 кг (фото)

Вівторок, 05 березня 2024 10:38
Тернопільський рятувальник Михайло Шаблій здобув золото на чемпіонаті України з жиму штанги лежачи та виборов право представляти країну на чемпіонаті Європи з пауерліфтингу.

Як повідомили в обласному управлінні ДСНС, змагання відбувалися у Коломиї у різних вагових та вікових групах. Участь у них взяли спортсмени з всієї України.

"У складі збірної команди Тернопільської області виступав пожежний-рятувальник 1-ї державної пожежно-рятувальної частини сержант служби цивільного захисту Михайло Шаблій. Досвідчений майстер спорту, він став кращим у ваговій категорії до 66 кг, зафіксувавши в жимі від грудей вагу 185 кг", – зазначили у Службі порятунку.

За підсумками чемпіонату, тернопільський рятувальник вчергове виборов право представляти Україну на наступному чемпіонаті Європи з пауерліфтингу. Турнір відбудеться у серпні в Туреччині.

До слова, це далеко не перше високе спортивне досягнення надзвичайника. Він вже неодноразово виборював першість Чемпіонату України та став "бронзовим" призером Чемпіонату Європи у 2023 році.