Читайте нас в соціальних мережах

Збаразькі ліцеїсти стали призерами та переможцями чемпіонату області з жиму лежачи

Вівторок, 26 грудня 2023 11:11
Команда Збаразького ліцею здобула призові місця на відкритому чемпіонаті Тернопільської області з жиму штанги лежачи та класичного жиму лежачи серед всіх вікових груп.

Як повідомили у навчальному закладі, змагання проходили у Тернополі. У кожній ваговій категорії виступали від 10 до 14 спортсменів.

Збаразький ліцей на чемпіонаті області представляли гуртківці секції "Гирьовий спорт" та фізкультурно-спортивного клубу "АТЛАНТ" з розвитку силових видів спорту.

"Незважаючи на те, що "Пауерліфтинг" для нас є новим видом спорту, і у таких змагання хлопці приймали участь вперше, наші учні показали вагомі результати і достойно представили навчальний заклад та Збаразьку громаду", – зазначили у ліцеї.

Плаксін Андрій у боротьбі з призерами чемпіонату України зайняв 3 місце та виборов бронзові нагороди у ваговій категорії до 93 кг. Петрик Павло у боротьбі із чотирнадцятьма учасниками у категорії до 59 кг зайняв 5 місце.

Карпеко Олег змагався з дванадцятьма суперниками у ваговій категорії до 83 кг і теж посів 5 місце. Войціховський Олег у категорії до 66 кг виборов 7 сходинку.

Підтримав успішні виступи учнів і вчитель фізичної культури, який зайняв 1 місце серед ветеранів.

Переможці та призери змагань увійшли до збірної області, яка поїде на чемпіонат України, який відбуватиметься 24-27 лютого у Коломиї.