На обласному чемпіонаті в Черкасах троє борців з Тернопільщини здобули призові місця

Субота, 04 листопада 2017 17:00
VIII відкритий обласний турнір з греко-римської боротьби серед юнаків на призи пам’яті майстра спорту СРСР Лисуна Д.О. зібрав у Черкасах майже чотириста спортсменів, серед яких призові місця здобули і тернопільські борці.

На змаганні, які стартували в спортивному комплексі «Будівельник» у Черкасах 26 - 28 жовтня, взяли участь 34 команди з 13 областей України, серед яких гідно представили область і вихованці тернопільської КЗ «ДЮСШ з греко-римської боротьби». У підсумку змагань три призові місця дісталися і тернопільським вихованцям: Томбоштейн Володимир здобув золото, а Павла Павловича та Максима Радика нагородили бронзовими медалями.

Готували спортсменів до турніру тренери Тернопільської КЗ "ДЮСШ з греко-римської боротьби" Андрій Телебан та Володимир Лучанко.

На VIII відкритий обласний турнір з греко-римської боротьби до Черкас ми відправили від Тернопільської «ДЮСШ з греко-римської боротьби» 13 хлопців. Нашим чемпіонам протягом двох днів довелося змагатися у восьми сутичках з багатьма сильними спортсменами, адже у змаганні загалом взяло участь близько 400 хлопців. Та борцям не звикати до сильних спортсменів,  адже наші вихованці часто беруть участь у різних обласних і навіть міжнародних турнірах із греко-римської боротьби, — поділився Володимир Лучанко.

Тренер зауважив, що вихованці школи з греко-римської боротьби, які стали призерами в Черкасах, також є учнями Тернопільських та Великоберезовицької ЗОШ.  Тому чемпіони є гордістю не тільки «ДЮСШ з греко-римської боротьби», але й рідних шкіл.