Шестеро тернопільських борців стали переможцями 24-ого Меморіалу тренера Сцібайла

Понеділок, 21 листопада 2016 12:35
Шестеро представників Тернопільської області стали переможцями ХХІV Міжнародного Меморіалу тренера Богдана Сцібайла з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 2000-2006 р.н.

Загалом, традиційно змагання є однією з найпредставницькіших подій у борцівському середовищі України. Цьогоріч участь у турнірі взяли майже дві сотні юних спортсменів, які переставляли 25 команд із трьох країн.

Серед тернопільских борців перемогу здобули Аліна Сивак, Павло Ільницький, Сергій Подолянюк, Володимир Рибін, Олег Ключка зі Збража та Андрій Демкович з Теребовлі.

Варто зауважити, що Меморіал тренера Богдана Сцібайла підтримали та надали спонсорську допомогу голова Тернопільської обласної ради Віктор Овчарук, народні депутати України Ігор Побер, Микола Люшняк і Роман Заставний. Генеральним спонсором змагань став депутат облради, голова наглядової ради ТзОВ «Бучачагрохлібпром» Петро Гадз. Традиційно, міжнародні команди приймає готельний комплекс «Тернопіль-Готель». Ректор Тернопільського національного педагогічного університету безкоштовно надав спортзал ВУЗу. Свою лепту в організацію вносять і друзі та учні Богдана Сцібайла.

Також, вже тривалий час, не зважаючи на такий представницький склад Меморіалу, усунулися від допомоги дитячим змаганням чиновники Тернопільської міської ради.

ХХІV Міжнародний Меморіал тренера Богдана Сцібайла

з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 2000-2006 р.н.

18-20.11.2016. Тернопіль

Переможці змагань

Дівчата 2005-2006 р.н.

До 32 кг.

1. Аліна Філіпович (Калуш, Івано-Франківська область)

2. Катерина Кондратенко (Тернопіль)

3. Катерина Мельник (Збараж, Тернопільська область)

4. Катерина Кисляк (Ковель, Рівненська область)

Дівчата 2000-2001 р.н.

до 49 кг.

1. Аліна Сивак (Тернопіль)

2. Вероніка Москальова (Хмельницький)

3. Вікторія Нікітюк (Збараж)

4. Віра Климович (Ковель)

Юнаки. 2004-2005 р.н.

до 24 кг.

1. Павло Ільницький (Тернопіль)

2. Назар Баньковський (Збараж)

3. Ілля Вінтович (Збараж)

3. Максим Ступак (Івано-Франківськ)

до 26 кг.

1. Іван Осюк (Новоград-Волинський)

2. Тарас Дробюк (Тернопіль)

3. Назар Васьків (Збараж)

3. Павло Луговий (Полтава)

до 29 кг.

1. Артем Оксем (Полтава)

2. Владислав Чорновіл (Полтава)

3. Вадим Дмирук (Теребовля, Тернопільська область)

3. Назар Григоряк (Збараж)

до 32 кг.

1. Іон Бергі (Кишинів, Молдова)          

2. Віталій Гончар (Калуш)

3. Вадим Перів (Калуш)

3. Данило Тягло (Полтава)

до 35 кг.

1. Данило Крикунов (Калуш)

2. Володимир Орисенко (Полтава)

3. Макар Ільницький (Львів)

3. Сергій Чуганівський (Борщів)

до 38 кг.

1. Сергій Костишин (Івано-Франківськ)

2. Юрій Беліченко (Тернопіль)

3. Антон Семенчук       (Збараж)

3. Богдан Бастюк (Збараж)

Юнаки. 2000-2001 р.н.

до 42 кг.

1. Сергій Подолянюк (Тернопіль)

2. Каміл Барловські (Ржешов, Польша)

3. Вадим Остапенко (Збараж)

3. Олександр Дідошак (Калуш)

до 46 кг.

1. Олег Ключка (Збараж)

2. Анатолій Нєдєріца (Кишинів, Молдова)

3. Адріан Горчица (Щелце, Польша)

3. Валентин Білоус (Рівне)

до 50 кг.

1. Артем Кривенко       (Полтава)

2. Грігорій Херца (Кишинів, Молдова)

3. Андрій Антонюк        (Борщів)

3. Будика (Ржешов, Польша)

до 54 кг.

1. Андрій Демкович (Теребовля)

2. Патрік Костршевський (Щелце, Польша)

3. Роман Черніцький (Тернопіль)

3. Микита Моргун (Полтава)

до 58 кг.

1. Володимир Рибін (Тернопіль)

2. Олександр Миронюк (Хмельницький)

3. Павло Іорманайнен (Кам'янець-Подільський)

3. В’ячеслав Пилипчук (Хмельницький

до 63 кг.

1. Юрій Дуняк (Львів)

2. Владислав Чубик (Рокитне, Рівненська область)

3. Микола          Клименко (Рівне)

3. Віктор Крупа (Теребовля)

до 69 кг.

1. Дмитро Неровний (Хмельницький)

2. Євген Кириченко (Хмельницький)

3. Н. Заяць (Львів)

3. Сергій Моцар (Полтава)

до 76 кг.

1. Максим Бресь (Хмельницький)

2. Володимир Михайловський (Тернопіль)

3. Володимир Барнашевський (Львів)

3. Юрій Чорний (Теребовля)

до 85 кг.

1. Денис Пасічниченко (Полтава)

2. Роман Михайловський (Тернопіль)

3. Армен Аветисян (Черкаси)

3. Олександр Борбуцький (Хмельницький)

до 100 кг.

1. Дмитро Денисюк (Рокитне)

2. Тарас Цупик (Львів)

 





Додати коментар

Захисний код
Оновити









Авторське право, копіювання інформації тільки за умов прямого посилання на сайт першоджерело.
"Тернополяни" – незалежний інформаційний ресурс, завдання якого – надавати об’єктивну та оперативну інформацію про життя Тернопілля. Наш гасло «Про тернополян і для тернополян».
Яндекс.Метрика