Читайте нас в соціальних мережах

ФК «Тернопіль» на останніх хвилинах вирвав домашню нічию у дербі аутсайдерів (фоторепортаж)

Середа, 14 вересня 2016 19:02
ФК «Тернопіль» у 9-му турі чемпіонату України серед команд першої ліги на характері виборює нічию в поєдинку проти «Гірника-Спорт» з Горішніх Плавнів (Полтавська обл.) - 1:1.

Рахунок у матчі відкрили на 65-й хвилині. Арбітр у доволі спірній ситуації призначив пенальті, порахувавши, що гравець ФК «Тернопіль» Сергій Полянчук у штрафному майданчику збивав нападника гостей Малєя. Одинадцятиметровий реалізував Максим Марусич – 1:0.

А на 89-й хвилині лівий оборонець ФК «Тернопіль» Андріан Бабич виконав навісну передачу, яку, випередивши опонентів, втілив у забитий гол Степан Клекот – 1:1.

Нічия та здобуте одне очко стало всього другим для ФК «Тернопіль» у нинішньому чемпіонаті. Наступний поєдинок муніципали проведуть 18 веернся протии «Інгульця».

ФК «Тернопіль» – «Гірник-Спорт» (Горішні Плавні) – 1:1 (0:0)

ФК «Тернопіль»: Мирний, Курило-к, Скидан, Полянчук, Бабич, Клекот, Богданов (Червонецький, 55), Шаповалов, Кривий (Гром’як, 69), Солонинко, Шевчук (Дорі, 76).

«Гірник-Спорт»: Крюков, Пернапцький, Малєй, Ломко, Ченбай, Бараннік, Марусич, Павлик (Кірієнко, 75), Корольков, Крапивний, Яворський.

Голи: М. Марусич (65), С. Клекот (88)