«Нива» перемогла у товариському матчі команду «Медобори» біля Медоборів (фоторепортаж)

Понеділок, 28 березня 2016 10:44
Тернопільська «Нива» здобула перемогу у черговому товариському матчі на командою «Медобори» з села Зелене Гусятинського району. Рахунок – 3:2.

Гра відбувалася на полі суперників тернополян, чий стадіон розміщений одразу біля підніжжя заповідника заповідника «Медобори».

Перший тайм матчу пройшов повністю під диктовку гостей з обласного цетру. «Нива» відкрила рахунок уже на 10-ій хвилині матчу. Віталій Бадло майстерно виконав штрафний удар, повідомляє прес-служба тернополян.

Куди цікавішим видався другий тайм звітного поєдинку. У перерві головний тренер Ниви Петро Бадло провів ряд замін.

Першими у другій половині відзначилися господарі. Невдалий розіграш штрафного удару призвів до швидкої контратаки на ворота тернополян і «Медобори» зрівняли рахунок. А ще за кілька хвилин господарі несподівано вийшли вперед. «Медоборам» вдалося реалізувати другу поспіль контратаку!

Такий розвиток подій змусив Петра Бадла гнати своїх підопічних вперед. Меседж тренера футболісти таки почули ближче до завершення гри. Спершу Іван Бачинський головою розстріляв ворота «Медобор», зрівнявши рахунок. А згодом перемогу «Ниві» приніс удар Ярослава Алексевича, який намагався зробити навісну подачу, але м'яч залетів у ворота.