Читайте нас в соціальних мережах

Баскетбольний «Тернопіль-ТНЕУ» у рідних стінах двічі поступився «Черкаським Мавпам-2» (фоторепортаж)

Неділя, 13 березня 2016 22:08
У рамках баскетбольної «Тернопіль-ТНЕУ» зазнав двох домашніх поразок від «Черкаських Мавп-2».

Виїзний тур у Тернополі черкаські баскетболісти почали вдало. У першому матчі дублюючий склад гостей зі старту заволоділи ініціативою й тримали її до кінця зустрічі, інформує офіційний сайт «Мавп». Так, вже в першій 10-хвилинці «Черкаські Мавпи» втекли на комфортну відстань 16-ти очок, вигравши чверть з рахунком 14:30. Продовжили «Мавпи» відриватися в рахунку і в другому періоді. Причому свої кидки влучали практично всі гравці команди. У підсумку, відразу шестеро гравців «Черкаських Мавп-2» здобули 10 і більше очок.

Після впевненої першої половини, яку гості виграли з рахунком 29:56, «Тернопіль-ТНЕУ» виграв третю чверть. Втім далі команда з Черкас впевнено довела гру до логічного завершення - 72:95

Друга гра мала більш рівний характер. Господарі паркету добре почали матч і тривалий час лідирували. Завдяки низці точних триочкових «Тернопіль» впевнено виграв першу чверть з рахунком 24:17. У другій 10-хвилинці черкащани намагалися наздогнати суперника. Врешті, у середині періоду «Мавпи» нівелювали перевагу тернополян і вийшли вперед! Так, на велику перерву команди пішли за три очкової переваги черкасців – 38 : 41.

У третьому періоді на майданчику панувала рівна гра. Баскетболісти «Тернополя-ТНЕУ» повернули собі мінімальне лідерство, та ненадовго. У заключній чверті баскетболісти «Черкаських Мавп-2» знову здійснюють ривок і вже не відпускають своєї перемоги. У підсумку, 76 : 88, «Мавпи» вдруге сильніші за Тернопіль.