«Найголовніше, що ми прийняли пенсійну реформу. А вже далі зможемо її вдосконалити» - Ігор Побер

Четвер, 05 жовтня 2017 10:24
Одну з «найгарячіших» та найочікуваніших реформ осені таки прийняли.
У вівторок, 3 жовтня, 288 народних депутатів підтримали пенсійне реформу. Очікується, що вже з 10 жовтня близько 9 мільйонів українців отримають збільшену пенсію.
Загалом реформа передбачає, що з жовтня прожитковий мінімум для пенсіонерів, які мають необхідний страховий стаж, становитиме 1452 гривні, а не 1312 як було раніше. Іншими словами розмір пенсії збільшився на 11%. Для понад 9 мільйонів громадян виплати збільшуються на 700 гривень.
Також скасовуються і особливі умови виходу на пенсію для державних службовців, окрім військових; а вийти достроково на пенсію вже не зможуть лікарі, вчителі та працівники соціального захисту.
- Можливо, є ще багато запитань до самої пенсійної реформи, але важливо, що з 10 жовтня, коли підуть нарахування, наші пенсіонери отримають нові, збільшені виплати. Попри критику, думку опозиції, найголовнішим є те, що все-таки ми прийняли пенсійну реформу. Далі вже на практиці потрібно буде перевірити її та побачити сильні та слабкі сторони, щоб потім прийняти відповідні поправки та в такий спосіб вдосконалити її. Також безперечним плюсом пенсійної реформи є те, що ми скасували ту зрівнялівку, яка була раніше. Адже неправильно, коли одна людина пропрацювала 5 років, а інша – 42 і обоє отримують мінімальну пенсію, - наголосив народний депутат від фракції БПП Ігор Побер.

Додати коментар

Захисний код
Оновити