Читайте нас в соціальних мережах

2,29 проміле алкоголю у крові: у Бучачі сталася ДТП з двома потерпілими (фото, відео)
Сьогодні, 8 липня, у місті Бучач, що на Тернопільщині, сталася ДТП з потерпілими.    читати
Вихованці ФА «Тернопіль» долучилися до проєкту «Королівський відпочинок» Betking Foundation та Павла Журила
Вихованці футбольної академії «Тернопіль» стали учасниками другої зміни проєкту «Королівський відпочинок», який Betking Foundation реалізує спільно із засновником фонду Павлом Журилом. читати
Заперечували російські обстріли Києва: що говорять у Почаївській лаврі (відео)
Журналісти «Тернополян» відвідали Почаївську лавру, де поспілкувалися з прихильниками проросійської церкви на Тернопільщині. читати
prev
next

Патрульні попередили тернополян, які автомобілі будуть евакуйовувати

Середа, 24 жовтня 2018 16:40
Патрульна поліція Тернопільської області нагадує водіям про правила паркування.

У прес-службі попередили: при порушенні правил стоянки ваш транспортний засіб можуть евакуювати у випадку, якщо розміщення автомобіля створює суттєву перешкоду, яка несе загрозу безпеці дорожнього руху і усунути таку перешкоду чи небезпеку є неможливим.

Нагадаємо, що з 27 вересня вступили в дію нові правила тимчасового затримання транспортних засобів. Таке затримання буде здійснюватись шляхом доставки автомобілів для зберігання на спеціальний майданчик за допомогою евакуатора.

Евакуація буде проводитись у разі порушення правил зупинки, стоянки, порушення правил паркування, внаслідок неоплати вартості послуг з паркування, а також при розміщенні транспортного засобу, яке суттєво перешкоджає дорожньому руху або створює загрозу безпеці руху.

Згідно з новим законодавством, даються законні права на евакуацію автомобілів, правда, при обов'язковій фото- чи відеофіксації. Евакуювати транспортний засіб зможе поліцейський або ж інспектор.

У законі прописана норма про те, що машину можна евакуювати тоді, "коли автомобіль суттєво перешкоджає дорожньому руху". Евакуювати будуть в тих випадках, якщо авто:

- припарковано на проїжджій частині в два ряди або більше;
- припарковано в місці, яке заборонено ПДР (наприклад, на пішохідних переходах, залізничних мостах і шляхопроводах, на зупинках громадського транспорту тощо);
- припарковано на смузі, яка виділена для руху громадського транспорту або велосипедів;
- заважає пішоходам або ж руху інших транспортних засобів;
- блокує проїзд по двом або більше смугах руху;
- заважає роботі комунального транспорту (снігоприбиральні машини і т.д.), але тільки в разі оголошення певної місцевості зоною надзвичайно екологічної ситуації.

Автомобіль можна буде забрати з штраф-майданчика тільки після оплати штрафу і послуг з евакуації та зберігання.