Читайте нас в соціальних мережах

2,29 проміле алкоголю у крові: у Бучачі сталася ДТП з двома потерпілими (фото, відео)
Сьогодні, 8 липня, у місті Бучач, що на Тернопільщині, сталася ДТП з потерпілими.    читати
Вихованці ФА «Тернопіль» долучилися до проєкту «Королівський відпочинок» Betking Foundation та Павла Журила
Вихованці футбольної академії «Тернопіль» стали учасниками другої зміни проєкту «Королівський відпочинок», який Betking Foundation реалізує спільно із засновником фонду Павлом Журилом. читати
Заперечували російські обстріли Києва: що говорять у Почаївській лаврі (відео)
Журналісти «Тернополян» відвідали Почаївську лавру, де поспілкувалися з прихильниками проросійської церкви на Тернопільщині. читати
prev
next

Тернополян застерігають не вірити незнайомці, яка представляється медсестрою

Понеділок, 24 вересня 2018 16:40
Жителів Тернопільщини попереджають про новий вид шахрайства. До пенсіонерів на стаціонарні телефони дзвонять нібито з лікарні. Потім розповідають сумну звістку – їхні рідні потрапили в біду.

Шахраї кажуть, що їхній син чи внук потрапив у ДТП і зараз їм терміново потрібні кошти на операцію, повідомляють в поліції.

Після цього додому до потерпілих за грошима приходила незнайома жінка, яка представлялася медсестрою. Правоохоронці встановлюють особу невідомої.

За словами керівника сектору психологічного забезпечення Нацполіції області Михайла Козюка, шахраям важливо застати свою жертву зненацька та не дати часу на роздуми.

Зазвичай, аферисти здійснюють тиск на почуття рідних та близьких, вводять потерпілих в шок.

До слова, упродовж вихідних правоохоронці задокументували три факти шахрайства. У всіх випадках потерпіли люди похилого віку. Загалом старенькі віддали аферистам понад 39 тисяч гривень.