Маленькі тернополяни подорожували до країни Мумі-тролів (фото)

Понеділок, 19 червня 2017 09:41
Тернопільська малеча провела у книгарні «Є» цікаву суботу з героями улюбленої дитячої книги Туве Янсон «Країна Мумі-тролів».

Неодноразові години дитячої літератури книгарня «Є» продовжила читанням книжки-пригоди про кумедних мумі-тролів, на яке запросила 17 червня дітей віком 5-7 років.

Малюкам не було часу нудьгувати у стінах книгарні, адже кожен уважно стежив за пригодами, які траплялися з кумедними мумі-тролями на сторінках книжки. Дітлахи по черзі читали невеличкі уривки пригоди та розмальовували улюблених героїв фінської письменниці.

- Книга «Країна Мумі-тролів» є найкращою та найдинамічнішою книжкою для дітей, адже на одній її сторінці може відбутися навіть три-чотири події. Подібний розвиток сюжету, зрозуміло, затягує  та зацікавлює маленького читача. Взагалі, такі читання у книгарні відбуваються не вперше, і щоразу ми вибираємо якогось популярного дитячого автора. Кожна вибрана книга має свою особливість, має долю гумору, чогось навчає, тому ми завжди можемо з дітками зробити певні висновки після читання, - розповіла арт-менеджер з дитячих заходів Домська Марія.

Пані Марія також наголосила, що надалі запрошуватиме тернопільських книгочитайликів на цікаві години дитячого читання. 

Анна Семенків

 Додати коментар

Захисний код
Оновити
Авторське право, копіювання інформації тільки за умов прямого посилання на сайт першоджерело.
"Тернополяни" – незалежний інформаційний ресурс, завдання якого – надавати об’єктивну та оперативну інформацію про життя Тернопілля. Наш гасло «Про тернополян і для тернополян».